O. Jan: Covid a kostel

Drazí farníci,

v této nelehké době, kdy se situace pořád mění a jsou vydávána nová a nová opatření, je těžké to všechno pochopit a nějak se vyjádřit, ale v současnosti bude platit prozatím toto:

V naší farnosti bude otevřený kostel s možností adorace:

v Kunovicích      každé úterý od 16:00-17:00 hod.,

v Loučce              každou středu od 16:00-17:00 hod.

každý první pátek v měsíci od 16:00-17:00 hod.

neděli bude otevřený kostel v Loučce od 15:00-16:00 hod. bez kněze. Prosím, abyste dodržovali použití desinfekce, roušky a rozestupy.

Kdo by chtěl přistoupit ke zpovědi nebo k přijímání individuálně, ať se domluví se mnou po telefonu nebo mailem (737 025 221, [email protected]). Prosím rodiče, aby můj mail dali i dětem, ať mi můžou napsat taky :-).

V případě zájmu můžu přijet osobně na rozhovor– buď k vám domů,  nebo na procházku do přírody.

Připomínám, že každý den je sloužena soukromá mše sv. v 18:30 v Brankách, v sobotu v 9:00 a v neděli taky v 9:00 za farníky. Kdo byste chtěli, můžu odsloužit v úterý a středu mši sv. na vaše úmysly. Jakékoli informace, případně změny najdete na našich farních stránkách https://loucka.farnost.cz.

Každý den se za vás modlím a vyprošuji vám pokoj a trpělivost do těchto dní. Buďme disciplinovaní, neriskujme a pokojně využívejme čas, který nám dobrý Bůh dává. Právě v takových situacích se projeví a rozkvétá naše víra a my se o ni můžeme s jistotou opřít.

o.Jan